Team Leader/Brygadzista- Utrzymanie ruchu

Randstad Polska Sp. z o.o.
Grodzisk Mazowiecki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Jesteś gotów na wyzwania w dynamicznie rozwijającym się środowisku? Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołami technicznymi i pasję do technologii? Dołącz do nas jako Lider Utrzymania Ruchu!

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta),
  • Praca w systemie 4 brygadowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych

zadania

  • Wsparcie przy bieżącej naprawie maszyn i urządzeń
  • Analiza i eliminowanie przyczyn awarii
  • Udział w planowaniu i przeprowadzaniu przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń
  • Współudział w opracowywaniu i wykonywaniu modyfikacji maszyn i urządzeń
  • Zarządzenie podległym zespołem

oczekujemy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok
  • Wykształcenie średnie bądź wyższe techniczne (mechatronik, elektrotechnika, elektromechanika bądź pokrewne)
  • Znajomość układów sterowania: pneumatycznego i elektronicznego
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną: czytania rysunków konstrukcyjnych, schematów: elektrycznych, pneumatycznych
  • Uprawnienia SEP do 1KV
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki, programowania i obsługi sterowników PLC

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

10 maj 2024;   from: www.olx.pl