Pracownik do działu IT

Osoba fizyczna (prywatna)
Nisko Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Należymy do grona największych producentów materacy w Polsce. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie na rynku polskim i zagranicznym. Nasze wyroby spełniają najwyższe normy i standardy, co możliwe jest dzięki doświadczonemu i profesjonalnemu zespołowi pracowników, którzy wiedzą, praktyką i doświadczeniem ugruntowują pozycję OPTIMUM BIS i gwarantują, że jesteśmy stabilnym i niezawodnym partnerem biznesowym. Ze względu na ciągły rozwój firmy, poszukujemy pracownika z branży IT, który będzie chciał poszerzać zakres nowych umiejętności i rozwijać swoją karierę w ambitnym, młodym i zgranym zespole.

Jeśli zależy Ci na pracy dającej satysfakcję i docenianej przez przełożonych - prześlij swoje CV.

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa zasobów informatycznych w firmie

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu sieci WAN, LAN, VPN, routing, switching

  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux, macOS

  • Podstawowa znajomość dowolnego języka programowania: C, C++, C#, JAVA, PHP, Python

  • Mile widziana wiedza o bazach danych SQL

  • Minimalna wiedza o budowie komputera PC i jego elementów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin lub na pół etatu (według uzgodnień)

  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności związanej z obsługą programu COMARCH ERP XL

  • przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony współpracujących z nami specjalistów z zakresu IT z wiodących firm zewnętrznych

10 maj 2024;   from: www.olx.pl