Pracownik magazynu - Natolin k. Grodziska Maz - tygodniówki!

Osoba fizyczna (prywatna)
Grodzisk Mazowiecki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:
Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Natolin k. Grodziska Mazowieckiego (blisko przystanek PKS)


Pracownik magazynu - Natolin k. Grodziska Maz - tygodniówki!

Oferujemy:
• stałe zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
• pracę w systemie II zmian: 6-14 i 14-22;
• stawkę godzinową w wysokości 27,90 zł brutto;
• wypłaty w formie tygodniowej;
• szkolenie wdrożeniowe w pierwszych dniach pracy;
• możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę po ok. 4 miesiącach.

Zadania:
• kompletacja części samochodowych, narzędzi oraz akcesoriów;
• przygotowanie towaru do wysyłki;
• obsługa skanera magazynowego.

Wymagamy:
• dyspozycyjności do podjęcia pracy zmianowej;
• odpowiedzialnego podejścia do wykonywania powierzonych obowiązków.

Prześlij nam swoje CV! Czekamy właśnie na Ciebie!
10 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Grodzisk Mazowiecki
Praca od zaraz! Umowa o pracę! PRACA OD ZARAZ! Pracuj w: Swedeponic Polska Sp. z o.o. Swedeponic Polska Sp. z o.o. znana jest pod marką Baziółka. Baziółka to polska marka ze szwedzkim doświadczeniem, która zajmuje się hydroponiczną upraw...
5 lat temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Grodzisk Mazowiecki

Opis:

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Grodzisku Maz. Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Dyspozytor/pracownik stacji paliw PKS Grodzisk Maz.

ZADANIA:

26 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Grodzisk Mazowiecki
4 400 zł 5 100 zł jeden miesiąc

Opis:

Grupa kapitałowa Progres (nr cert. 5088) to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy zainteresowane osoby ...

12 dni temu
  • HRBC Group Sp. z o.o.
  • Grodzisk Mazowiecki
28 zł 28 zł jedna godzina

Opis:

HRBC GROUP Realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów ...

11 miesięcy temu