Kucharz / pomoc kucharza

Osoba fizyczna (prywatna)
Grudziądz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Stanowisko: Kucharz / Pomoc Kuchenna

Restauracja “RESET” poszukuje osób na stanowiska kucharza i pomocy kuchennej. Szukamy zarówno doświadczonych kucharzy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w gastronomii.

Wymagania:

  • Pasja do gotowania i chęć nauki.

  • Otwartość na nowe wyzwania.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Mile widziane doświadczenie, ale nie jest to wymóg.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Elastyczny grafik.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij swoje CV

10 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Grudziądz
Restauracja Majero szuka pracownika na stanowisko: Kucharz Więcej informacji pod nr telefonu 56 64 27 753 CV proszę składać poprzez aplikację lub osobiście w restauracji.
20 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Grudziądz
28 zł 32 zł jedna godzina

Opis:

Poszukujemy do naszego zespołu
Kucharza oraz Kelnera z doświadczeniem oraz chęcią do podjęcia pracy długoterminowej.

Oferujemy
•miłe i profesjonalne środowisko pracy
•atrakcyjne wynagrodzenie
•szkolenia ...
6 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Grudziądz
4 242 zł 4 500 zł jeden miesiąc

Opis:

Szukamy do naszego zespołu nowych twarzy! Praca w charakterze: - pomoc kuchenna w kantynie pracowniczej w Białym Borze k. Grudziądza. Nie wymagamy doświadczenia, chętnie podzielimy się swoim i nauczymy Cię. Jeżeli posiadasz doświadczenie ...

2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Grudziądz

Opis:

Poszukujemy do współpracy do gabinetu stomatologicznego w Grudziądzu.

Wykształcenie kierunkowe mile widziane.

Zakres obowiązków:

  • osobisty, telefoniczny i mailowy kontakt z pacjentem ( m.in. zapisy , ...

18 dni temu