Majater przestrzenie komercyjne pod klucz- hotele, restauracje , biur

6 000 zł - 11 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Pruszcz Gdański Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

**Poszukujemy Majstra Budowy do Wykończeń Mieszkań, Hoteli, Restauracji i Przestrzeni Biurowej**

Firma [Gold Nieruchomości ] poszukuje doświadczonego majstra budowy z minimum 5-letnim doświadczeniem w branży budowlanej do koordynacji prac wykończeniowych mieszkań, hoteli, restauracji oraz przestrzeni biurowej.

**Obowiązki:**
- Koordynacja i nadzór nad kompleksowymi pracami wykończeniowymi, w tym malowanie, układanie podłóg, szpachlowanie, układanie płytek itp.
- Zapewnienie terminowej i zgodnej z wymaganiami klienta realizacji prac na różnego rodzaju obiektach: mieszkalnych, hotelowych, restauracyjnych oraz biurowych
- Organizacja zespołu oraz podwykonawców
- Kontrola jakości wykonania prac

**Wymagania:**
- Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku majstra budowy lub kierownika robót budowlanych
- Znajomość technologii wykończeniowych oraz materiałów budowlanych - warunek konieczny
- Umiejętności organizacyjne i przywódcze
- Dokładność, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania
- Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

**Oferujemy:**
- Możliwość współpracy na zasadzie umowy B2B lub umowy zlecenia
- Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na systemie prowizyjnym motywacyjnym
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy
- Pracę w dynamicznym zespole realizującym różnorodne projekty

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres email: podklucz_ideawnetrz.com lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem: [numer_ 57*****25. wyświetl numer ].
10 maj 2024;   from: www.olx.pl