Przedstawiciel Handlowy

4 300 zł - 12 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Białe Błota Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma AK jest oficjalnym dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów fryzjerskich takich firm jak:

Mounir Professional , LaborPro , Upgrade, z.one concept, milk_shake

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy - Kujawsko-Pomorskie która będzie wspierała/ł nasz dalszy marsz ku sukcesom.

Opis stanowiska:

  • współpraca z salonami fryzjerskimi na powierzonym terenie (sektor B2B)

  • utrzymywanie obecnych i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i produktów

  • realizacja planów sprzedażowych

  • monitorowanie rynku oraz działalności konkurencji

  • przygotowywanie ofert i negocjacje handlowe

  • wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych

  • kontrola należności

Wymagania:

  • doświadczenie handlowe, dodatkowym atutem w profesjonalnej branży fryzjerskiej

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami

  • inicjatywa, zaangażowanie i silna motywacja do osiągania wysokich wyników

  • zdolności interpersonalne, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

  • ukierunkowanie na wynik biznesowy

  • aktywność w social media

  • obsługa programów MS Office

  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie, której kapitałem są ludzie

  • formę zatrudnienia B2B

  • przyjazne i dynamiczne środowisko

  • pracę z rozpoznawalnymi na całym świecie renomowanymi markami premium

  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia

  • pakiet szkoleń wprowadzających

  • możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

  • prace w środowisku top stylistów, globalnych marek kosmetyków premium oraz świata mody

23 lut 2022;   from: www.olx.pl