Lakiernik w serwisie motoryzacyjnym

Bus Service Center Sp. z o.o.
Gliwice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Twoje zadania:

  • Naprawa wraz z lakierowaniem elementów zabudowy pojazdów

  • Wymiana szyb samochodowych

  • Naprawa podłóg autobusowych

  • Prace peryferyjne, wymagane obszarem naprawy (tapicerka, stolarka, manufaktura instalacyjna)

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe jako lakiernik samochodowy

  • Umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi

  • Zdolności manualne

  • Gotowość do pracy w oddelegowaniu

  • Dodatkowym atutem będą zainteresowania związane z branżą motoryzacyjną

Oferujemy:

  • Pracę w ustabilizowanej firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku

  • Umowa o pracę w systemie jednej zmiany bez weekendów

  • Ubezpieczenie grupowe Życie/Zdrowie

  • Możliwość delegacji krajowych/zagranicznych

  • Możliwości serwisu udostępnione pracownikowi

  • Dobrą atmosferę pracy

10 maj 2024;   from: www.olx.pl