Pracownik magazynowy / работник на склад

LeasingTeam Group
Sochaczew Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków
• Monitorowanie realizacji zleceń produkcyjnych,
• Praca przy obsłudze maszyn,
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oczekiwania
• Sprawność fizyczna,
• Zdolności manualne,
• Dyspozycyjność.

Oferta
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Stawka do 5500 zł brutto,
• Premie miesięczne,
• Darmowe obiady,
• Darmowy transport na wyznaczonych trasach,
• Praca w godz. 06:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00
• Praca od poniedziałku do piątku.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.
11 maj 2024;   from: www.olx.pl