Szukamy administratora do studia stream! Шукаємо адміністратора!

5 600 zł - 13 600 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Katowice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Obowiązki:

  • Organizacja pracy studia i koordynacja działań zespołu;

  • Szkolenie i wsparcie modelek w trakcie pracy;

  • Kontrola przestrzegania wszystkich zasad i standardów studia;

  • Rozwiązywanie codziennych problemów i zapewnienie ciągłej pracy studia.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w branży wideo lub podobnym obszarze;

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;

  • Umiejętność szkolenia i motywowania innych;

  • Elastyczność i zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów.

  • Znajomość języka ukraińskiego na poziomie min. B1

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole;

  • Możliwości rozwoju zawodowego i kariery;

  • Komfortowe warunki pracy i konkurencyjne wynagrodzenie.

Jeśli jesteś energiczny, komunikatywny i gotowy pracować w branży rozrywkowej, czekamy na Ciebie w naszym zespole!

Обов'язки:

  • Організація роботи студії та координація діяльності команди;

  • Навчання та підтримка моделей у процесі роботи;

  • Контроль дотримання всіх правил і стандартів студії;

  • Вирішення щоденних питань та забезпечення безперебійної роботи студії.

Вимоги:

  • Досвід роботи в вебкам-індустрії або подібній галузі;

  • Відмінні комунікативні та організаційні навички;

  • Вміння навчати та мотивувати інших;

  • Гнучкість та здатність швидко вирішувати виникаючі проблеми.

  • Знання польської мови на рівні В1

Пропонуємо:

  • Стабільну роботу в динамічній та дружній команді;

  • Можливості для професійного та кар'єрного зростання;

  • Комфортні умови праці та конкурентну заробітну плату.

Якщо ви енергійні, комунікабельні та готові працювати в розважальній індустрії, ми чекаємо вас у нашій команді!

11 maj 2024;   from: www.olx.pl