Pizzeria w Skórzewie

28 zł - 28 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Plewiska Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Pracownia Pizzy w Skórzewie poszukuje osób na stanowisko :

POMOC KUCHENNA

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie pizzy

  • dbanie o porządek na kuchni

Wymagania:

• umiejętność pracy pod presją czasu

• samodzielność w działaniu

• umiejętność dobrej organizacji pracy

• mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy :)

Oferujemy:

• elastyczny grafik

• szkolenie wprowadzające i wsparcie przez cały okres zatrudnienia

• pracę w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z następującą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że w procesie rekrutacji skonstatujemy się z wybranymi kandydatami.

11 maj 2024;   from: www.olx.pl