Praca Żabka Nowe Brzesko

28 zł - 28 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Proszowice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Przyjmę 2 osoby do pracy w żabce ul. Lubelska w Nowym Brzesku.

  • weekendy

  • Zmiana popołudniowa w tygodniu od godziny 15-23

Obowiązki :

Obsługa klienta zgodnie ze standardami sklepu

Sprawdzanie terminów przydatności produktów

Dbanie o zachowanie czystości miejsca pracy

Obsługa kolektora

Wydawanie i przyjmowanie paczek

Przyjęcie dostaw, układanie towaru

Wymagania :

Uczciwości,

Punktualność,

Pracowitość,

Umiejętność pracy w zespole,

Książeczka sanepidowska

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z zaznaczeniem którą zmianą są zainteresowani ( weekend czy zmiana popołudniowa) oraz z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

11 maj 2024;   from: www.olx.pl