Dołącz do naszej ekipy!

5 000 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Białystok Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Lubisz nowe wyzwania?

Masz pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków?

Jesteś samodzielny i energiczny w działaniu?

W takim razie szukamy właśnie CIEBIE!

Podstawą jest chęć do pracy – nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Nie zaproponuję Ci owocowych czwartków, ale za to kompleksowo przygotuję do wykonywanej pracy, wyposażę w niezbędne narzędzia i zapewnię dobrą atmosferę! ;)

Naszą ekipę tworzą młodzi, energiczni i zabawni ludzie, z którymi praca staje się przyjemnością.

Szukam ludzi do rozwożenia sprzętu RTV/AGD na terenie województwa podlaskiego.

Nie masz prawa jazdy? Nic straconego! Nadal możesz dołączyć do naszej drużyny jako pomocnik kierowcy!

Rozpoczęcie i koniec pracy: magazyn Białystok, ul. Kombatantów

Praca od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

- prawo jazdy kategorii B (osoby aplikujące na kierowcę)

- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych, lecz niewymagane (osoby aplikujące na kierowcę)

- chęć do pracy

- pozytywne nastawienie do życia

Twoje obowiązki:

- załadunek i rozładunek towaru we wskazanych miejscach,

- terminowe dostarczanie zamówień do klientów,

- nadzór nad dokumentacją i rzetelne jej wypełnianie,

- zachowanie wysokich standardów jakości oraz bezpieczeństwa przewożonych towarów,

- dbałość o powierzone mienie.

Dbałość o pracownika jest dla nas bardzo istotna, dlatego oferujemy:

- stałe miesięczne wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym uzależnionym od ilości zrealizowanych zleceń i jakości wykonanej pracy,

- współpracę na podstawie działalności gospodarczej lub umowy zlecenia

- gwarancję stałych zleceń,

- samochód dostawczy,

- ubranie firmowe,

- sprzęt niezbędny do pracy,

- wsparcie na starcie – zapewniam wdrożenie dla pracownika.

Przyjdź na dzień próbny i daj się przekonać, że rozwożenie mebli czy sprzętu RTV/AGD może być przyjemnością!

Zasil swoją osobą nasz rozwijający się zespół! – Wyślij CV

Warunkiem rozpatrzenia zgłoszenia jest wysłanie CV.

12 maj 2024;   from: www.olx.pl