Zatrudnię pracownika ogólnobudowlanego

Osoba fizyczna (prywatna)
Starachowice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

**Oferta Pracy: Pracownik Ogólnobudowlany z Prawem Jazdy**

Nazwa Firma poszukuje doświadczonego pracownika ogólnobudowlanego do dołączenia do naszego zespołu. Szukamy osoby z pasją do budownictwa, która jest gotowa podjąć się różnorodnych wyzwań i projektów.

**Wymagania:**
- Doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych.
- Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie.
- **Prawo jazdy kat. B** - mile widziane.
- Dodatkowe uprawnienia budowlane będą dużym atutem.

**Oferujemy:**
- Stabilne zatrudnienie na pełny etat w rozwijającej się firmie.
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.
- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu.

**Zadania:**
- Wykonywanie różnorodnych prac budowlanych i remontowych.
- Obsługa maszyn i narzędzi budowlanych.
- Przestrzeganie zasad BHP.

Jeśli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań i chcesz rozwijać swoje umiejętności w stabilnej firmie, to czekamy właśnie na Ciebie!

Wyślij swoje CV i list motywacyjny.
Zapraszamy
12 maj 2024;   from: www.olx.pl