Murarz, cieśla, zbrojarz, pracownik ogólnobudowlane, stany surowe

30 zł - 50 zł jedna godzina
Arcadiuss Sp. z o.o.
Świdnica Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

zatrudnimy:

MISTRZÓW BUDOWY

z doświadczeniem jako: zbrojarz / murarz / dekarz / stolarz / pracownik ogólnobudowlany (szukamy też małych ekip budowlanych)

miejsce pracy: Świdnica i okolice / dolnośląskie

dla prawdziwych mistrzów stawka do 45 zł na rękę

Jesteśmy firmą budowlaną z kilkuletnim stażem na rynku. Szanujemy ludzi i ich pracę. Zapewniamy markowe ubrania robocze, narzędzia renomowanych firm, pracę z nowoczesnymi technologiami (żurawie murarskie do systemów Silka, Ytong)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt przez formularz na naszej stronie lub o kontakt telefoniczny

wymagamy:

· doświadczenie w pracach budowlanych

· brak nałogów

· prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie

· umowę o pracę

· atrakcyjne wynagrodzenie

· darmowy dojazd

· odzież i narzędzia do pracy

15 sty 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

5 500 zł 6 600 zł jeden miesiąc
Opis: Centrum Ogrodzeń Jagodnik to firma działająca na rynku od 1996 roku z siedzibą w miejscowości Jagodnik, 1 km od miasta Świdnica, Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i transportem ogrodzeń różnego typu. Nasze wyroby od lat cieszą się dużym ...
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Świdnica
3 300 zł 4 500 zł jeden miesiąc
Opis: Obowiązki: Wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż zabudowy GK). Prace remontowe (renowacje łazienek, kuchni, salonów). Montaż elementów wyposażenia wnętrz (drzwi, okna, armatura sanitarna). Prace ...
8 dni temu
4 242 zł 4 500 zł jeden miesiąc
Opis: Jesteśmy lokalnym (świdnickim) pracodawcą , działającym pod ogólnopolskim szyldem INTERMARCHE . Poza sprzedażą produktów świeżych oraz pakowanych, posiadamy własny rozbiór mięsa, produkcję wędlin oraz produkcję garmażu. Zatrudniamy około 40 osób, ...
9 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Świdnica
5 000 zł 7 000 zł jeden miesiąc
Opis: Pracownik fizyczny do rozbiórki budynku w Świdnicy. Zbijanie tynków, rozbiórki dachu itp. Praca 10 godzin dziennie. Stawka 28zł
miesiąc temu