Operator produkcji- 2 zmiany, od zaraz, 10 wakatów!

Adecco Poland Sp. z o.o.
Ruda Śląska Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego klienta- międzynarodowego przedsiębiorstwa budowlanego, specjalizującego się w produkcji innowacyjnych systemów wykorzystywanych m.in przy budowie mostów podwieszanych- poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Zadania:
• Obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi produkcyjnych
• Montaż elementów
• Kontrola jakości produkowanych części
• Uzupełnianie dokumentacji technicznej

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej z Adecco, z możliwością przejścia pod firmę klienta!
• Praca na pełny etat na 2 zmiany od poniedziałku do piątku 6:00-14:00, 14:00-22:00 (dla chętnych możliwość pracy w nadgodzinach)
• Wynagrodzenie podstawowe 4600 zł brutto + premia 500 zł brutto (za absencję) + premia jakościowa do 500 zł brutto
• Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa
• Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnim doświadczeniem
• Wsparcie przełożonych i przyjazną atmosferę w pracy
• Pracę od zaraz w nowoczesnym zakładzie w Panattoni Park w Rudzie Śląskiej (osiedle Czarny Las)

Wymagania:
• Doświadczenie na produkcji- warunek konieczny
• Umiejętność obsługi elektronarzędzi i narzędzi pomiarowych
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
• Odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność, motywacja, samodzielność, umiejętność pracy w grupie, komunikatywność
oferta pracy tymczasowej
13 maj 2024;   from: www.olx.pl