Pracownik Sklepu - niepełny etat-Lidl

2 350 zł - 3 900 zł jeden miesiąc
Lidl Polska
Wronki Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Pracownik Sklepu - niepełny etat

Miejsce pracy: Wronki, ul. Chrobrego 7

Wynagrodzenie 50% etatu: 2350 - 2600 zł brutto/mies.

Wynagrodzenie 75% etatu: 3530 - 3900 zł brutto/mies.

Oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia

  • Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny:

  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • karta MultiSport

  • bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka

  • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych

  • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora

  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Zastępcy Managera Sklepu

  • Możliwość dostosowania grafiku do twoich potrzeb

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

Twoje zadania

  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

  • Utrzymanie porządku w sklepie

  • Wykładanie towaru

  • Bieżąca obsługa klientów

  • Obsługa stanowiska kasowego

  • Możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych

Twoje kompetencje

  • Chęć długotrwałej współpracy

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

  • Dokładność, zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

  • Mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

  • Mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz/lub w pracy fizycznej

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej oferty pracy lub złożyć swoją aplikację telefonicznie, zadzwoń na naszą infolinię: 800 500 518

W Lidlu cenimy naszych pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla ciebie i twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz program wsparcia pracowników. Ponadto otrzymasz dodatek za pranie odzieży roboczej i bony świąteczne. Oferujemy wsparcie w pełnieniu obowiązków – opiekę mentora oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

Zrównoważony rozwój

W Lidlu dbamy o nasz wpływ na społeczeństwo i środowisko realizując działania w ramach 6 tematów: ochrona klimatu, poszanowanie bioróżnorodności, ochrona zasobów naturalnych, uczciwe działanie, promocja zdrowia i angażowanie w dialog.

Sprawdź, co dokładnie robimy: kimjestesmy.lidl.pl/zrownowazony-rozwoj

13 maj 2024;   from: www.olx.pl