Młodszy Kucharz / Kucharka

6 000 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Centrum Dobrego Smaku
Olsztyn Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

CDS Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Młodszy kucharz / kucharka który/a będzie odpowiedzialny/a za regenerację dań oraz przygotowywanie wyśmienitych śniadań.

Obowiązki:

  • Regeneracja dań zgodnie z ustalonymi recepturami i standardami firmy.

  • Przygotowywanie świeżych i zróżnicowanych śniadań.

  • Utrzymywanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa w miejscu pracy.

  • Współpraca z zespołem.

Wymagania:

  • Zdolność efektywnej organizacji pracy w kuchni.

  • Pasja do gotowania oraz kreatywność w tworzeniu dań.

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

  • Doświadczenie jako kucharz min. 1 rok.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie gastronomicznej.

  • Możliwość rozwijania umiejętności kulinarnych.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Dołącz do naszej ekipy i rozpocznij przygodę pełną smaków i inspiracji już dziś!

5 mar 2024;   from: www.olx.pl