Elektryk / elektronik samochodowy praca przy BMW i Teslach POZNAŃ

6 000 zł - 12 000 zł jeden miesiąc
Car Connect Poznań
Luboń Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Car Connect Poznań / ElektronikaBMW.com / EV Repair Poznań

Poszukujemy elektryka / elektronika samochodowego do pracy w naszym serwisie. Poszukujemy osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku. Obsługa głównie samochodów BMW oraz Tesla

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność obsługi urządzeń serwisowych (narzędzia, komputery itp)

  • umiejętność odczytywania schematów elektrycznych

  • chęć do pracy przy samochodach

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • chęć rozwiązania powierzonego problemu

Zakres obowiązków:

  • instalacja doposażeń samochodów

  • naprawy elektryki / elektroniki samochodowej

  • diagnostyka samochodów

  • demontaż / montaż wyposażenia samochodów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • stabilna praca od pon do pt w godzinach 9-17

  • praca w młodym ambitnym zespole

  • wysokie wynagrodzenie podstawowe + premie w zależności od obrotu i efektywności pracy

13 maj 2024;   from: www.olx.pl