Przedstawiciel Handlowy Kompania Dystrybucyjna Tedi

Osoba fizyczna (prywatna)
Lublin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów w branży FMCG w kraju, działającym na rynku od ponad 30 lat. Posiadamy 11 centrów logistycznych z własną flotą. Stawiamy na rozwój tworząc wyższy poziom dystrybucji.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, zorganizowaną i nastawioną na sukces - zgłoś się do nas.

OPIS STANOWISKA:

· dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

· współpraca i podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami,

· aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

· analiza rynku i reagowanie na potrzeby klientów,

· prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji z kontrahentami,

· realizacja zamierzonych celów sprzedażowych,

· raportowanie wyników sprzedaży,

WYMAGANIA:

· doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,

· znajomość zasad funkcjonowania rynku FMCG,

· dokładność, sumienność i odpowiedzialność,

· zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,

· dobra organizacja czasu pracy,

· umiejętność pracy pod presją czasu i zaangażowanie,

· realizacja celów sprzedażowych i nastawienie na wyniki,

· znajomość obsługo pakietu MS Office.

· prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

· ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

· możliwość rozwoju,

· stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

· atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny,

· narzędzia niezbędne do wykonywanych obowiązków (samochód, telefon, tablet).

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji

Na potrzeby procesu rekrutacji przetwarzać będziemy następujące dane osobowe: imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe (adres, e-mail, telefon), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy w związku z czym nie jest wymagane wyrażenie zgody na ich przetwarzanie. Bez tych danych nie jest możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego, a w konsekwencji nawiązanie stosunku pracy. Dane osobowe, służyć mają wyłącznie prowadzonej rekrutacji. Dane osobowe będą zbierane i przetwarzane przez KOMPANIA DYSTRYBUCYJNA TEDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA z siedzibą w Nowych Piekutach przy ul. Głównej 23, 18-212. Dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Panu/Pani prawo do: a) uzyskania potwierdzenia, czy dane osobowe są nadal przetwarzane przez; b) dostępu do tych danych; c) informacji o celach przetwarzania, odbiorcach, którym dane zostaną ujawnione, okresie przechowywania danych, d) sprostowania danych; e) żądanie usunięcia danych po zrealizowaniu celu, dla którego były przetwarzanie; f) żądania ograniczenia przetwarzania danych; g) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych; h) żądania przesłania danych innemu administratorowi; i) wniesienia skargi do Prezesa UODO

13 maj 2024;   from: www.olx.pl