Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Cykarzew
Dodane 25 kwietnia 2024

Obsługa sklepu internetowego, tworzenie grafik

Wynagrodzenie

28 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Cykarzew

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Poszukujemy osoby do tworzenia grafik do sklepu internetowego

Miejsce pracy: Online

Jeżeli lubisz pracę z komputerem, lubisz uczyć się nowości. Jeśli posiadasz łatwość w poruszaniu się po świecie pomysłów graficznych – to zapraszamy do naszego zespołu!

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Tworzenie grafik promocyjnych produktów

  • Tworzenie wizualizacji na podstawie zdjęć produktów

  • CO OFERUJEMY?

    • Pracę od poniedziałku do piątku w kreatywnym zespole.

    • Umowę zlecenie ze stawką godzinową start: 28-29 zł brutto, mile widziani studenci.

    • Premie

    • Dużo samodzielności w działaniu.

    • bo Udział w projektach , szkoleniach

    NIEZBĘDNE KOMPETENCJE/DOŚWIADCZENIE:

    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

    • Sprawność w kreowaniu grafik, która pozwoli na promocję produktów w sklepie

    • Znajomość pakietu Adobe

    • Samodzielność oraz dążenie do celu

    • Mile widziane wykształcenie średnie związane z grafiką

Lokalizacja

Cykarzew,

Śląskie

Śląskie, Cykarzew
ID: 914458044

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?