Gdzie

Oferty pracy z firmy Osoba fizyczna (prywatna) w Warszawa (3 oferty pracy)

Pensja
Grafik pracy
Praca zawodowa
Źródło
Lokalizacja
Sortuj według:
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Warszawa
Opis: Restauracja MUNJA poszukuje kelnera / kelnerki! Miejsce pracy: Restauracja Munja, ul. Grzybowska 60 w Warszawie. Praca w zgranym zespole. Możliwość awansu wewnątrz firmy. Szukamy osób z doświadczeniem, pełnych zapału do pracy, którym nie straszna ...
2 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Warszawa
Opis: Obowiązki: Przyjmowanie zamówień. Odpowiadanie na pytania dotyczące dań w menu. Doradzanie klientom przy wyborze dań i napojów. Komunikacja, która pozytywnie wpływa na zadowolenie klientów. Przyjmowanie zapłat. Zbieranie brudnych naczyń ze stołów. ...
18 dni temu
  • Warszawa
22 zł 32 zł jedna godzina
Opis: Do naszego zespołu w Restauracji Mykonos mieszczącej się na Browarach Warszawskich poszukujemy osób na stanowisko kelner / kelnerka Praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę. Oczekujemy: Doświadczenia Dyspozycyjności Biegła znajomość języka ...
2 lata temu