Gdzie

Oferty pracy z firmy Fallwork oddział regionalny warszawa w Ożarów Mazowiecki (3 oferty pracy)

Sortuj według:
  • FallWork Oddział Regionalny Warszawa
  • Ożarów Mazowiecki
Opis: Zakres obowiązków: kompletowanie zamówień prace fizyczne związane z wsparciem działań produkcyjnych Wymagania: sprawność fizyczna dyspozycyjność do pracy pon-pt ( 6-14/16) bardzo dobra znajomość języka polskiego komunikatywność Oferujemy: stawka 29 ...
6 dni temu
Opis: Stanowisko: Pomocnik w dziale produkcji Zakres obowiązków: • Pomoc przy przezbrojeniu i ustawieniu maszyny drukującej wg parametrów zlecenia produkcyjnego • Zabezpieczanie surowców pod produkcję w trakcie realizacji zlecenia produkcyjnego; • ...
20 dni temu
Opis: Dla jednego z naszych klientów poszukujemy: Operatorów Wózków Widłowych Oferujemy: umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę wypłaty miesięczne szkolenie stanowiskowe stawka godzinowa 34,67 zł/h brutto praca od poniedziałku do piątku ...
2 miesiące temu