Gdzie

Oferty pracy z firmy Fallwork oddział regionalny warszawa w Ząbki (3 oferty pracy)

Sortuj według:
  • FallWork Oddział Regionalny Warszawa
  • Ząbki
Opis: Wymagania: aktualne badania sanepid zaangażowanie w powierzone zadania Zakres obowiązków: zbieranie i przygotowanie zamówień do wysyłki obsługa skanera NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, WSZYSTKIEGO ZOSTANIESZ NAUCZONY! Oferujemy: stawka godzinowa 28,20zł ...
26 dni temu
  • Ząbki
Opis: Zakres obowiązków: kompletacja zamówień wsparcie pracy magazynu obsługa skanera Wymagania : sprawność fizyczna zaangażowanie w powierzone zadania Oferujemy: stawka godzinowa 28,50 zł/h prace od poniedziałku do soboty w godzinach 8-19 ( po 8 h ...
29 dni temu
  • Ząbki
Opis: Dla jednego z Naszych Klientów szukamy osób do: Kompletacji zamówień NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, WSZYSTKIEGO ZOSTANIESZ NAUCZONY! Zakres obowiązków: -kompletacja zamówień -obsługa skanera Wymagania: -aktualne badania sanepid -sprawność fizyczna ...
miesiąc temu