Diagnosta samochodowy z uprawnieniami OSKP Dąbrówka - Poznań

8 500 zł - 11 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Plewiska Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Stacjakontrolicel zatrudni pracownika do wykonywania badań technicznych z uprawnieniami na Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.

Miejsce pracy: Ul. Polna 3 Dąbrówka (Trasa S11, węzeł Dąbrówka)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Diagnostyka OSKP

WYMAGANIA:

• Posiadanie aktualnych uprawnień diagnosty SKP/OSKP

• Znajomość diagnostyki pojazdowej

• Wysoka kultura osobista

• Samodzielność

• Dyspozycyjność

Mile widziane posiadanie uprawnień technika tachografów

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Umowa o pracę

• Stabilną pracę

• Bardzo dobre warunki pracy

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie proszę o kontakt: marketing(małpka)stacjakontrolicel.pl ta praca może być dla ciebie stacjakontrolicel.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”

26 paź 2021;   from: www.olx.pl