Magazynier/Operator Wózka Widłowego

6 000 zł - 6 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Grodzisk Mazowiecki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Opis

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Stanowisko: MAGAZYNIER (Operator Wózka Widłowego)

Podstawowe obowiązki:

· Kompletacja, przyjęcia i rozmieszczanie towaru

· wykonywanie prac magazynowych przy użyciu wózka wysokiego składowania oraz wózka ręcznego i kosza do kompletacji

· rozładunek, załadunek i przemieszczanie towarów,

· układanie materiałów zgodnie z określoną lokalizacją,

· weryfikacja zgodności dostawy,

· kontrola ilościowa i asortymentowa przyjmowanego towaru,

· obsługa skanerów,

· prawidłowe i terminowe wywiązywanie się z powierzonych zadań i obowiązków.

· przygotowanie towaru do wysyłki

· dbanie o prządek w miejscu pracy

· umiejętności pracy pod presją czasu

Wymagania:

· doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składu

·. uprawnienia do obsługi wózków widłowych - UDT

·. umiejętność pracy w zespole,

· sumienność, terminowość, rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

· komunikatywny język polski – warunek konieczny .

· możliwości samodzielnego dojazdu do pracy

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

· wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,

· ubezpieczenie grupowe (koszt pokrywa pracodawca)

· umowa o pracę

Dodatkowe informacje:

· praca w systemie 1 zmianowy

· możliwość pracy w nadgodzinach

·. możliwość pracy w weekendy

Lokalizacja:

05-825 Grodzisk Mazowiecki

ul. Chrzanowska 7

28 mar 2024;   from: www.olx.pl