Pracownik gospodarczy- odpajanie cieląt Wygoda/ Zacisze 1

4 242 zł - 4 243 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Gostyń Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Prężnie rozwijająca się firma Agro-Inwest Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko pracownik gospodarczy - osoba do odpajania cielaków na fermie bydła.

Praca na podstawie umowy o pracę, na cały etat w systemie dwuzmianowym.

Wymagania:

  • chęć do pracy

  • zaangażowanie w pracę

  • mile widziane obycie z bydłem

  • dobra organizacja pracy.

Miejsce pracy Wygoda/Zacisze 1, 63-810 Borek Wlkp.

Praca od zaraz.

12 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gostyń
Poszukujemy Pana do pracy na stanowisku pracownik gospodarczy w gospodarstwie rolnym. Więcej informacji pod nr tel 66*****85. Możliwość zakwaterowania.
11 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gostyń
5 500 zł 6 000 zł jeden miesiąc

Opis:

OPIS

Szukamy pracownika do gospodarstwa rolnego.

Miejsce pracy :

Mszczyczyn

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć ...

2 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gostyń
5 000 zł 6 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Prężnie rozwijająca się firma Agro-Inwest Sp. z o.o., z siedzibą Baszków 123, 63-760 Zduny, będąca częścią włoskiej grupy Inalca poszukuje osoby na stanowisko pracownik fizyczny - pomoc przy hodowli bydła w miejscowości Zacisze/ Wygoda 1 ...

7 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gostyń
5 400 zł 6 500 zł jeden miesiąc

Opis:

PB HAUS Sp. z o.o. Sp. k. zatrudni:

PRACOWNIK DROGOWY, BRUKARZ, PRACOWNIK FIZYCZNY

Miejsce pracy: głównie wielkopolska oraz dolnośląskie

Obowiązki:

- praca przy ...

10 miesięcy temu