Tugger praca-3 zmiany-> Psie Pole-zarabiaj 5049brutto/msc+ premie

31 zł jedna godzina
Randstad Polska Sp. z o.o.
Wrocław Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Szukasz pracy od zaraz ?

Masz prawo jazdy kat. B lub UDT i chcesz nauczyć się obsługi tuggera?

Mamy ofertę pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem na Psim Polu !

Zarabiaj ponad 5302 zł brutto/mies. i miej wolne weekendy

Obecnie poszukujemy osób z prawem jazdy kat. B lub UDT do obsługi tuggera.

oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe 31,56 brutto/godz.
  • premie nawet 1000 zł brutto
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS) z późniejszą możliwością zatrudnienia w strukturach klienta
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie, rabaty do kin, restauracji, sklepów)

zadania

  • operowanie tuggerem
  • dostarczanie komponentów do linii produkcyjnej
  • szeroko pojęte prace magazynowe

oczekujemy

  • prawa jazdy kat. B lub UDT

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

17 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Wrocław
30 zł jedna godzina
Znasz rysunek techniczny i potrafisz obsługiwać się podstawowymi narzędziami pomiarowymi ? Poszukujemy odpowiedzialnej i skrupulatnej osoby do pracy w labolatorium testów krótkotrwałych na Psim Polu we Wrocławiu. Zarabiaj ponad 4878 zł brutto/m...
29 dni temu
31 zł jedna godzina

Opis:

Szukasz pracy od zaraz ?

Masz prawo jazdy kat. B lub UDT i chcesz nauczyć się obsługi tuggera?

Mamy ofertę pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem na Psim Polu !

28 dni temu
30 zł jedna godzina

Opis:

Znasz rysunek techniczny i potrafisz obsługiwać się podstawowymi narzędziami pomiarowymi ?

Poszukujemy odpowiedzialnej i skrupulatnej osoby do pracy w laboratorium testów krótkotrwałych na < ...

29 dni temu
27 zł jedna godzina

Opis:

Szukasz pracy na produkcji na Psim Polu we Wrocławiu , ale nie masz doświadczenia? Nie martw się - zdobędziesz je u nas.

Nie trać czasu na dojazdy do centrum. Pracuj u producenta ...

9 dni temu