Kontroler jakości w laboratorium-> Psie Pole-> 4878 brutto/msc+ premie !

30 zł jedna godzina
Randstad Polska Sp. z o.o.
Wrocław Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Znasz rysunek techniczny i potrafisz obsługiwać się podstawowymi narzędziami pomiarowymi ?

Poszukujemy odpowiedzialnej i skrupulatnej osoby do pracy w laboratorium testów krótkotrwałych na Psim Polu we Wrocławiu.

Zarabiaj ponad 4878 zł brutto/msc . + premie

Nie zwlekaj z decyzją o przesłaniu CV oferujemy pracę od zaraz u światowego producenta i dostawcy sprzętu AGD.

oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe - 30,49 brutto/h
  • premie nawet 1000 zł brutto
  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22)+ gotowość do pracy na 3 zmianę w przypadku braków kadrowych
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS) z późniejszą możliwością zatrudnienia w strukturach klienta
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, rabaty do kin, restauracji i sklepów)

zadania

  • obsługa podstawowych narzędzi pomiarowych (np. suwmiarki)
  • testy krótkotrwałe dla wyrobów AGD
  • kontrola wymagań jakościowych dla testowanych wyrobów
  • transport wyrobów z linii do laboratorium w celu przeprowadzenia testów
  • przygotowywanie raportów (które są wynikiem testowanych produktów)
  • pomoc przy analizie przyczyny defektów wykrytych podczas testów
  • wsparcie w pracy inżyniera jakości

oczekujemy

  • gotowości do pracy na 3 zmiany
  • umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • znajomości rysunku technicznego (w zakresie czytania wymiarów)
  • wykształcenia średniego (wyższe jest dodatkowym atutem)
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • podstawowej umiejętności pracy przy komputerze (MS Office)
  • umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

16 kwi 2024;   from: www.olx.pl