Mechanik Samochodowy Auto-Lider Nieautoryzowany serwis BMW i Mini

7 000 zł - 10 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Plewiska Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Nieautoryzowany Serwis BMW i Min i Auto - Lider w Plewiskach zatrudni samodzielnego mechanika samochodowego .

Opis stanowiska:

  • diagnozowanie usterek w samochodach BMW i Mini,
  • kompleksowa samodzielna naprawa samochodów,
  • współpraca z doradcą serwisowym ,

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego mechanika,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • punktualność,
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • tygodniowy system rozliczeń,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • możliwość rozwoju i szkoleń,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • nowoczesne wyposażenie i narzędzia
  • ogrzewaną halę warsztatową

Prosimy o wysyłanie CV za pomocą OLX z dopiskiem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w firmie PHU Auto-Lider Robert Hudziak w Plewiskach , zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO )

12 paź 2022;   from: www.olx.pl