Przedstawiciel handlowy branży pet-food

Osoba fizyczna (prywatna)
Choroszcz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Sprzedawca artykułów dla zwierząt domowych o ugruntowanej pozycji na rynku ( Hurtownia Zoologiczna, marka ZOO24.PL i PETSTORY.PL) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciela handlowego

Województwo podlaskie

Zadania:

  • Realizacja planów sprzedażowych i dystrybucyjnych

  • Rozwój klientów i sprzedaży w swoim obszarze

  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem

  • Planowanie i przeprowadzanie rozmów handlowych; negocjowanie warunków handlowych jak i ich egzekwowanie

  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Przedstawiciela handlowego w branży zoologicznej

  • Orientacja na wyniki, umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami, zaangażowanie i motywacja

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)

  • Pobliskie miejsce zamieszkania

  • Aktywne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników ekonomicznych pracy

  • Możliwość dynamicznego rozwoju w rozwijającej się firmie

  • Realny wpływ na procesy zachodzące w organizacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

17 kwi 2024;   from: www.olx.pl