Kierowca kat. C+E

8 000 zł - 11 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Konin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnimy kierowców kat. C+E w dowolnym systemie pracy.

Praca na chłodni.

Wyjazdy do Anglii, stałe punkty z jednym /dwoma miejscami rozładunku.

Stałe powroty przez Belgie/Holandie/Niemcy do Polski.

Wyjazd z bazy i powrót na bazę.

Umowa o pracę na pełny etat, stałe dzienne wynagrodzenie.

Pewna, poukładana praca.

Zapraszamy kierowców z doświadczeniem i pozytywnym nastawieniem do pracy.

Stawka 480zl netto.

Tel. 51*******21

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy, karta kierowcy

  • Książeczka sanepidowska

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym

27 wrz 2023;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Hurt- Detal Artykuły Sożywczo-Przemysłowe Karol Białecki
  • Konin
Opis: Obowiązki: · uczestnictwo w operacjach załadunkowych i rozładunkowych, · dbanie o powierzony sprzęt, · codzienna kontrola pojazdu, Wymagania: · prawo jazdy kategorii B, C+E · mile widziane doświadczenie · dyspozycyjność, · gotowość do pracy ...
4 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Konin
Opis: Poszukuję kierowcy do obsługi lini nocnej naszego towaru. Kółko codziennie takie samo. Konin - Łódź - Poznań - Konin. Wyjazd wieczorem powrót rano. Od niedzieli wieczora do piątku rana. Więcej telefonicznie. 6000 do ręki.
miesiąc temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Konin
Opis: Zatrudnię kierowcę w ruchu międzynarodowym. Główne kierunki- Niemcy, Belgia, Holandia, Austria, Czechy, czasami Włochy, lub stałe trasy Niemcy-Holandia-Belgia. Zestaw 13,6m, plandeka. Praca w pojedynczej obsadzie, przypisane auto, wyjazdy i powroty ...
jeden dzień temu
  • TPU Transport i Logistyka Sp. z o.o. Sp. komandytowa
  • Konin
6 600 zł 6 900 zł jeden miesiąc
Opis: Zatrudnię osobę na stanowisko kierowcy samochodu ciężarowego kat. C+E. Zlecenia na terenie kraju wykonując przewóz produktów spożywczych chłodnią z centrum logistycznego EUROCASH Krągola. Dostawy na terenie kraju. Codzienne zjazdy na bazę (Konin). ...
rok temu