Samodzielna Księgowa

Mazurskie Miody
Olsztyn Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Opis stanowiska

  • prowadzenie ksiąg handlowych zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami podatkowymi,

  • przygotowywanie i księgowanie dokumentów księgowych,

  • przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych PIT, VAT, DFS

  • zamykanie miesięcy pod względem podatkowym i rachunkowym,

  • przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat),

  • uzgodnienia i analiza kont księgowych

Wymagania

  • min. 6-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość prawa podatkowego i zasad rachunkowości

  • znajomość MS-Office Excel

  • doskonała organizacja pracy, rzetelność i skrupulatność

  • znajomość księgowania oraz rozliczania transakcji zagranicznych,

  • umiejętność pracy w zespole

  • wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne (finanse / rachunkowość)

Dodatkowe atuty

  • znajomość programu finansowego PCBiznes

  • umiejętność sporządzania raportowania dla GUS

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość awansu

  • szkolenia

  • nagrody jubileuszowe

  • pakiet medyczny

19 kwi 2024;   from: www.olx.pl