MerService: Merchandiser mobilny (Akcja Lato) - Mielno, Koszalin

5 100 zł - 5 900 zł jeden miesiąc
Grupa OEX
Koszalin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

MerService - ponad 10 lat wspieramy naszych Klientów w optymalizacji procesów sprzedażowych. Zaufały nam liczne, wiodące marki polskiego rynku. Obecnie dla naszego Klienta, lidera branży FMCG, poszukujemy osób do współpracy na okres letni jako:

Merchandiser mobilny

miejsce pracy: Mielno, Koszalin i okolice

Zakres obowiązków:

  • realizacja wizyt według ustalonego harmonogramu w marketach oraz sklepach detalicznych

  • uzupełnianie dostępności towarów na półkach oraz ekspozycjach dodatkowych

  • egzekucja polityki cenowej, kontrola terminów przydatności do spożycia

  • instalowanie materiałów reklamowych zgodnie z bieżącymi promocjami

  • dbanie o odpowiedni zapas produktów

  • raportowanie w oparciu o aplikację mobilną

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność do pracy w terminie 15.05. – 15.08.2024.

  • dokładność oraz umiejętność organizacji pracy własnej

  • umiejętności komunikacyjne

  • samodzielność w działaniu i nastawienie na realizację założonych celów

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

  • znajomość branży FMCG - mile widziane

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy wraz z kartą paliwową, telefon, iPad

  • wynagrodzenie składające się z podstawy + premii

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres 15.05. – 15.08.2024.

  • szkolenia zapewniające wdrożenie w obowiązki

  • współpracę ze specjalistami dzielącymi się wiedzą i zapewniającymi codzienne wsparcie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ

19 kwi 2024;   from: www.olx.pl