Księgowa do prowadzenia sp. z o.o. Mielno/ Koszalin- zatrudnię

Osoba fizyczna (prywatna)
Koszalin Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Opis:

Spółka z o.o. prowadząca całoroczny obiekt turystyczny w Mielnie zatrudni samodzielną księgową (bez kadr). Możliwa współpraca na etat lub umowę b2b (obiektywna ilość pracy nie przekracza 1-2 dni w tygodniu). Konieczna praca na miejscu w obiekcie (osobne biuro z dostępem do systemu Symfonia, oraz pełnej dokumentacji spółki). Wymagane doświadczenie, oraz niezbędne przeszkolenie do pracy w zawodzie.

22 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Grupa OEX
  • Koszalin
5 100 zł 5 900 zł jeden miesiąc
MerService - ponad 10 lat wspieramy naszych Klientów w optymalizacji procesów sprzedażowych. Zaufały nam liczne, wiodące marki polskiego rynku. Obecnie dla naszego Klienta, lidera branży FMCG, poszukujemy osób do współpracy na okres letni jako:...
28 dni temu

Opis:

Obowiązki:

Obowiązki:

  • Codzienna kontrola pracy urządzeń i instalacji, zgłaszanie usterek,

  • Nadzór nad pracą serwisów technicznych,

  • ...

23 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Koszalin
27 zł 30 zł jedna godzina

Opis:

Zatrudnię pomoc kuchenna ,mile widziane doświadczenie .Lokalizacja Mielno,Koszalin.Dobre zarobki stawka godzinowa .Telefon kontaktowy 50*****50
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Koszalin
5 000 zł 7 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Mielno Holiday Apartments jest całorocznym hotelem rodzinnym.

Dla nas podstawą prowadzenia obiektu hotelowego jest zespół pracowników dla których praca jest czymś więcej i którzy kochają to co robią.

Aktualnie do naszego ...

5 miesięcy temu