Praca - Pracownik fizyczny/techniczny

Stocznia Jachtowa Northman
Węgorzewo Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Jeśli jesteś otwarty na zmiany, interesuje Cię rozwój swoich kompetencji oraz jesteś solidny i pracowity aplikuj na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY/ TECHNICZNY W FIRMIE NORTHMAN

Wymagania pracodawcy :

· prawo jazdy kat. C,

· mile widziane uprawnienie do prowadzenia i obsługi dźwigu samojezdnego, jeśli nie, to po podpisaniu stosownej umowy możemy sfinansować szkolenie,

· zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków, oraz dobrej organizacji pracy,

· cechuje Cię odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość,

To ta praca jest dla Ciebie .

Główne zadania:

· przestrzeganie ustalonych standardów załadunków i składowania,

· prowadzenie prac zgodnie z obsługa maszyn i przepisami BHP,

· odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie i utrzymanie w dobrym stanie technicznym, powierzonych maszyn i urządzeń,

· dbanie o porządek na stanowisku pracy,

Oferujemy :

· stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

· atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

· pracę w renomowanej firmie produkcyjnej, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku,

· niezbędny sprzęt i narzędzia pracy,

22 kwi 2024;   from: www.olx.pl