SEKRETARKA/Pracownik biurowy w firmie Northman

Stocznia Jachtowa Northman
Węgorzewo Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Jeśli jesteś otwarta na zmiany, interesuje Cię rozwój swoich kompetencji oraz jesteś solidna i pracowita aplikuj na stanowisko:

SEKRETARKA /PRACOWNIK BIUROWY w firmie „Northman”

Wymagania pracodawcy

· Zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków, oraz dobrej organizacji pracy,

· Rzetelne i efektywne wykonywanie prac administracyjnych,

· Przestrzeganie tajemnicy służbowej,

· Mile widziana znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym, oraz posiadanie prawo jazdy kat. B,

· Pozytywne nastawienie i dynamizm w działaniu,

· Odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość.

Główne zadania

· Kompleksowe administrowanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,

· Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji,

· Organizacja i koordynacja kalendarza spotkań na sali konferencyjnej

· Obsługa zamówień art. biurowych i przemysłowych,

· Obsługa kurierska – zamawianie kuriera, wysyłanie o odbieranie przesyłek, składanie ewentualnych wyjaśnień i reklamacji,

· Skanowanie dokumentów kosztowych do systemu i przekazywanie do dz. Księgowości,

· Przekierowywanie dokumentów w systemie wewnętrznym na właściwe ścieżki do akceptacji,

· Wsparcie działów w różnych działaniach.

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

· System pracy jednozmianowy,

· Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji,

· Pracę w renomowanej firmie produkcyjnej, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku,

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl