Praca w gospodarstwie rolnym

Osoba fizyczna (prywatna)
Wołczyn Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Zatrudnimy pracownika w gospodarstwie rolnym z hodowlą bydła mięsnego z zakwaterowaniem

Obowiązki pracownika:

  • praca przy hodowli bydła mięsnego,

  • karmienie zwierząt,

  • utrzymywanie porządku w oborze oraz wokół obory,

  • prace porządkowe na terenie gospodarstwa,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy ze zwierzętami,

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • możliwość zamieszkania pracownika z rodziną w domu przy gospodarstwie

Wynagrodzenie w zależności od zaangażowania i umiejętności.

W razie pytań proszę o kontakt pod nr 88*****67

31 maj 2023;   from: www.olx.pl