Pakowanie towarów praca przy wysyłkach internetowych, obsługa zamówień

4 242 zł - 4 700 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Wołczyn Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

ZAKRES ZADAŃ:

  • kompletowanie towarów do wysyłki z magazynu

  • przygotowywanie zamówień do wysyłki (pakowanie, drukowanie etykiet)

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

WYMAGANIA:

  • samodzielność

  • zaangażowanie i rzetelność przy wykonywaniu zadań

  • pełna dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 6-16 i w soboty 9-13 (praca w równoważnym systemie czasu pracy, godziny zmienne w zależności od dnia)

Oferujemy pracę samodzielną z zarobkami uzależnionymi od tempa pracy i jej wyników (m.in. brak uszkodzonych paczek z winy pakującego) - do ustalenia indywidualnie po zapoznaniu się z wymogami.

Ze względu na to, że sporadycznie zdarzają się wysyłki towarów o wadze 25kg, na stanowisku pracy preferujemy mężczyznę.

Miejsce wykonywania pracy: PHU Towmas, ul. Opolska 3b 46-250 Wołczyn.

Prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu olx - odezwiemy się do wybranych osób.

7 maj 2024;   from: www.olx.pl