Ślusarz narzędziowy- 1 zmiana!!

8 500 zł - 9 500 zł jeden miesiąc
LEVEL WORK
Marki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Opis stanowiska:

  • naprawa, konserwacja i regeneracja form wtryskowych

  • czyszczenie form po i w trakcie produkcji

  • wykonywanie oraz konserwacja wyposażenia stanowisk produkcyjnych

  • dorabianie części maszyn

  • wykonywanie pomiarów

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne

  • znajomość budowy i działania form wtryskowych

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność obsługi szlifierki, tokarki, frezarki

  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełny etat, poprzedzona okresem próbnym (3 miesiące)

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie kwartalne

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • praca od pon- pt w godzinach 6-14 lub 7-15

  • BENEFITY:

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • ubezpieczenie na życie

    • preferencyjne pożyczki

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • karty przedpłacone

    • dofinansowanie wakacji dzieci

    • program rekomendacji pracowników

    • inicjatywy dobroczynne

23 kwi 2024;   from: www.olx.pl