Magazynier, od zaraz, jedna zmiana, pon.-pt.

5 000 zł - 5 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Marki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Poszukujemy pracownika do magazynu z dmuchańcami.

Zatrudnienie na okres próbny na podstawie umowy zlecenia, a następnie umowa o pracę. Nie wymagamy dużego doświadczenia, ale chęć do nauki i uprawnienia do obsługi wózka wysokiego składowania mile widziane.

23 kwi 2024;   from: www.olx.pl

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Marki
Opis: Bart jest polską firmą rodzinną z ponad 25 letnią historią. Produkujemy i dystrybuujemy surowce oraz dodatki dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. Szczególną uwagę przywiązujemy do działań prorozwojowych i innowacyjnych – dzięki temu nasze ...
10 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Marki
Opis: Zatrudnię blacharza samochodowego z doświadczeniem. Praca poniedziałek - piątek zmiany 7:00-15:00 / 9:00-17:00. Wysokie stawki za sprzedawane roboczogodziny. Więcej informacji pod numerem telefonu 51*******41.
2 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Marki
Opis: Zatrudnię kierowcę po kraju. Praca dla Raben. Stała pensja 6500 zł netto. Scania 450+ izoterma. Zjazdy i wyjazdy Warszawa + okolice Warszawy. Praca często wieczorami i nocą.
4 dni temu
Opis: Opis stanowiska: naprawa, konserwacja i regeneracja form wtryskowych czyszczenie form po i w trakcie produkcji wykonywanie oraz konserwacja wyposażenia stanowisk produkcyjnych dorabianie części maszyn wykonywanie pomiarów Wymagania: wykształcenie ...
24 dni temu