Pracownik budowlany - wylewanie płyt fundamentowych

Osoba fizyczna (prywatna)
Siedlce Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Domy i Dachy w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika budowlanego do pracy przy wykonywaniu płyt fundamentowych.

Opis stanowiska:

  • ułożenie kanalizacji oraz przejść instalacyjnych

  • układanie styropianu i zbrojenia

  • wykonywanie płyt fundamentowych

  • praca przy betonie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz premie za wykonane prace

  • wsparcie techniczne

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • terminowe wynagrodzenie,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i pakietu medycznego

Wymagania:

  • chęć do pracy,

  • samodzielność w działaniu jak i umiejętność pracy w zespole

  • sumienność, dokładność, pracowitość

  • doświadczenie - mile widziane, ale niewymagane - wszystkiego nauczymy

Prosimy o przesłanie CV z dopiskiem pracownik budowlany przy płytach fundamentowych.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

20 lip 2021;   from: www.olx.pl