Listonosz Samochodowy Poczta Polska S.A.

Poczta Polska S.A.
Plewiska Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Miejsce pracy: Przeźmierowo

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na okres próbny, cały etat, praca od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:

  • przygotowanie korespondencji do doręczenia,
  • doręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnych,
  • bezpośrednia obsługa klientów, w tym sprzedaż produktów i usług,
  • sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań z wykorzystaniem tabletu.

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz prawo jazdy kategorii B i własny samochód, który możesz wykorzystać do pracy,
  • jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i sumienną,
  • jesteś komunikatywny/a i lubisz pracę z ludźmi.

Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy.​

U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • zwrot kosztów za używanie własnego samochodu,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.​

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

23 kwi 2024;   from: www.olx.pl