Przedszkole Rozgwiazda- pomoc nauczyciela

Osoba fizyczna (prywatna)
Pruszcz Gdański Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Publiczne Przedszkole Rozgwiazda w Kowalach zatrudni pomoc nauczyciela. Wymagania:

  • aktywność, kreatywność, optymizm

  • odpowiedzialność, samodzielność

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • pomoc nauczycielowi, opieka nad dziećmi

  • wydawanie posiłków

  • prace porządkowe w sali, częściach wspólnych

  • współpraca z rodzicami oraz nauczycielami

  • czynny udział w działalności przedszkola

  • aktywny uczestnictwo w różnych formach doskonalenia zawodowego

  • praca od poniedziałku do piątku w wymiarze 1 etatu

Oferujemy:

  • umowa o pracę ( kodeks pracy )

  • opiekę zdrowotną (pakiet medyczny na koszt pracodawcy)

  • pracę w organizacji o bogatym doświadczeniu w edukacji

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i kompetencje

23 kwi 2024;   from: www.olx.pl