Inżynier Budowy

Osoba fizyczna (prywatna)
Ożarów Mazowiecki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku,
  • Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami,
  • Dokonywanie odbiorów robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • Prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej,
  • Prowadzenie kontroli jakości robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Nadzorowanie spełniania wymogów BHP na kontrakcie,
  • Weryfikacja dostaw materiałów - jakościowa, ilościowa oraz nadzór nad rozładunkiem i składowaniem,

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe (inżynier/ magister) budowlane,
  • Masz za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe na budowie - staż lub pracę na stanowisku inżyniera budowy,
  • Posługujesz się płynnie w programie MS Exel oraz AutoCad,
  • Jesteś zorganizowany/a oraz nie boisz się kontaktów z drugim człowiekiem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Oferujemy szeroki pakiet socjalny (m.in. karnet Multisport)
  • Ciągłość pracy po zakończonym kontrakcie,
6 paź 2022;   from: www.olx.pl