Kierownik Budowy

Osoba fizyczna (prywatna)
Ożarów Mazowiecki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma COMTER CONSTRUCTION Sp. z o.o. Sp. k. poszukuję kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

· organizacja oraz nadzór budowy zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, polskimi normami, zasadami BHP i ppoż.,

· terminowa i jakościowa realizacja kontraktów, zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym), budżetem i harmonogramem,

· analizowanie dokumentacji technicznej oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań,

· prowadzenie dokumentacji budowy,

· nadzorowanie pracowników własnych oraz robót podwykonawców pod względem zgodności z umową, harmonogramami, przepisami BHP i ppoż.,

· pozyskiwanie i ofertowanie podwykonawców,

· rozliczanie podwykonawców z wykonanych robót,

· nadzór nad dostawcami,

· zarządzanie podległymi pracownikami,

· współpraca z inwestorem, projektantami, inspektorami nadzoru oraz innymi osobami uczestniczącymi w procesie budowlanym.

Nasze wymagania

· wykształcenie wyższe techniczne,

· uprawnienia budowlane bez ograniczeń i przynależność do PIIB,

· doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budów,

· bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word),

· znajomość programu NORMA, AUTOCAD

· umiejętność negocjowania oraz zarządzania zespołem,

· samodzielność oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

· mobilność.

Osobom, które dołączą do zespołu oferujemy:

- możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

-atrakcyjne wynagrodzenie

-realizację ciekawych projektów budowlanych.

23 lut 2021;   from: www.olx.pl