Marka Jump Planet zatrudni Recepcjonistę/Recepcjonistkę

28 zł - 28 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Kalisz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

RODZINNY PARK ROZRYWKI Jump Planet poszukuje pracownika na stanowisko:

RECEPCJONISTA

Miejsce pracy: KALISZ

Opis stanowiska:

• Kompleksowa obsługa klienta;

• Obsługa recepcji;

• Obsługa programu rezerwacyjnego;

• Prowadzenie ewidencji popytu na wyznaczony asortyment;

• Składanie i odbieranie dostaw/zamówień.

Wymagania:

• Wysoka kultura osobista;

• Mile widziana książeczka sanepidowska;

• Dbałość o pozytywną atmosferę w pracy;

• Wysokie zdolności interpersonalne;

• Znajomość obsługi komputera;

• Umiejętność obsługi urządzeń barowych;

• Umiejętność obsługi urządzeń biurowych;

• Zrozumienie celów firmy i dbałość o ich realizację;

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

• Zdolności sprzedażowe.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę zlecenie;

• Podstawowe szkolenie wprowadzające;

• Pracę w przyjaznej atmosferze;

• Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej branży;

• Stabilność zatrudnienia.

Wymagane dokumenty:

• CV

24 kwi 2024;   from: www.olx.pl