Merchandiser/Wykładanie towaru - 3x w tygodniu

PMT Services Sp. z o.o. Sp.k.
Opole Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

Poszukujemy na stanowisko:

Merchandiser/ Osoba wykładająca towar

Termin:

  • 3 dni w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki),

  • Godziny poranne

Lokalizacja do wyboru:

  • Makro, ul. Partyzancka 84 , Opole - (ok. 50h/miesiąc)

  • Auchan, ul. Wrocławska 154 , Opole - ok. 70h/miesiąc)

Zakres obowiązków

  • Wykładanie i promowanie towaru,

  • Budowanie spójnych ekspozycji dodatkowych,

  • Dbanie o standardy ustawienia produktów i estetykę ekspozycji,

  • Uzupełnianie raportów i przesyłanie ich do centrali.

Poszukiwane kompetencje

  • Książeczka zdrowia/orzeczenie lekarskie na potrzeby sanitarno-epidemiologiczne,

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i motywacja,

  • Mile widziane doświadczenie w merchandisingu,

  • Stały dostęp do Internetu na urządzeniu mobilnym,

  • Dyspozycyjność 3 razy w tygodniu.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • Pełne wdrożenie w wykonywane obowiązki,

  • Zlecenia o charakterze zadaniowym i dorywczym,

  • Stabilną, dłuższą współpracę,

  • Zlecenia w godzinach porannych, 3 dn i w tygodniu.

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl