Mobilny Koordynator Hali i Wykładanie Towaru

PMT Services Sp. z o.o. Sp.k.
Opole Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

Lubisz, kiedy wokół Ciebie dużo się dzieje ?

Szukasz połączenia pracy mobilnej z kontaktem z ludźmi ?

Jesteś elastyczny i dyspozycyjny od poniedziałku do piątku ?

Chcesz rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia ?

Mieszkasz w Opolu i świetnie znasz to miasto?

Jeśli tak, to ta oferta jest idealna dla Ciebie!

Jako ogólnopolska agencja PMT z 25-letnim doświadczeniem na rynku, oferująca kompleksowe usługi wspierające sprzedaż szerokiej gamy klientów, poszukujemy:

Mobilnego Koordynatora Hali na terenie Opola

Wymiar godzinowy: 3/4 etatu lub pełen etat .

Warunek konieczny: czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód ( zwracamy koszty paliwa ).

Obsługiwane hale to m.in. Auchan, Makro, Kaufland, czy Carrefour.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja i kontrola prawidłowości wykonania zleceń merchandisingowych,

  • Wykładanie towaru zgodnie ze standardami,

  • Rekrutacja i szkolenie merchandiserów,

  • Wykonywanie audytów i badań tajemniczego klienta,

  • Realizacja lokalnych akcji promocyjnych ,

  • Kontakt z Kierownikami Hal i Przedstawicielami Handlowymi,

  • Bieżące raportowanie do Centrali.

Poszukiwane kompetencje:

  • Warunek konieczny: czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód ,

  • Mile widziany status studenta ,

  • Wysoki poziom umiejętności organizacji czasu pracy i koordynacji działań,

  • Doświadczenie w merchandisingu lub na podobnym stanowisku,

  • Zdolności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ,

  • Zwrot środków za paliwo,

  • Możliwość realizacji dodatkowych zleceń i serwisów,

  • Wdrożenie w wykonywane obowiązki,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. Karta Multisport, prywatna opieka medyczna),

  • Realizację różnorodnych, ciekawych projektów ,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w firmie o ogólnopolskim zasięgu .

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl