Monter-praca produkcja-27,56 brutto/godz+premie -Psie Pole-3 zmiany

27 zł jedna godzina
Randstad Polska Sp. z o.o.
Wrocław Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Szukasz pracy na Psim Polu ?

Pracuj u producenta sprzętu gospodarstwa domowego we Wrocławiu.

Nie musisz mieć doświadczenia - zdobędziesz je u nas.

Dogodny dojazd komunikacją miejską (linie 128, D)

Zarabiaj ponad 4409 zł brutto/mies . + premie

oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe - 27,56 brutto/h
  • premie kwartalne - nawet 1000 zł brutto
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (6.00-14.00) z późniejszą możliwością rozszerzenia o zmianę drugą i trzecią (14.00-22.00, 22.00-6.00)
  • umowę o pracy tymczasową (płatne urlopy, chorobowe, składki ZUS - jak w zwykłej umowie o pracę) z późniejszą możliwością zatrudnienia w strukturach klienta
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, rabaty do kin, restauracji i sklepów)

zadania

  • praca przy linii montażowej lub na samodzielnym stanowisku w procesie przygotowania produkcji

oczekujemy

  • zdolności manualnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

25 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Wrocław
27 zł jedna godzina
Szukasz pracy na produkcji na Psim Polu we Wrocławiu , ale nie masz doświadczenia? Nie martw się - zdobędziesz je u nas. Nie trać czasu na dojazdy do centrum. Pracuj u producenta sprzętu gospodarstwa domowego we Wrocławiu (dogodny dojazd komun...
10 dni temu
27 zł jedna godzina

Opis:

Szukasz pracy na produkcji , ale nie masz doświadczenia? Nie martw się - zdobędziesz je u nas.

Nie trać czasu na dojazdy do centrum. Pracuj na Psim Polu u producenta sprzętu gospodarstwa ...

29 dni temu
31 zł jedna godzina

Opis:

Szukasz pracy od zaraz ?

Masz prawo jazdy kat. B lub UDT i chcesz nauczyć się obsługi tuggera?

Mamy ofertę pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem na Psim Polu !

29 dni temu
5 000 zł 6 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Szukasz pracy, która zapewni Ci stabilność na długie lata, a jednocześnie oferuje możliwości rozwoju? Dołącz do naszego zespołu!

Super atmosfera, spokojne tempo pracy i zarobki od 5000 ...

10 dni temu