Praca Szuka Człowieka :)

4 500 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Nowy Dwór Mazowiecki Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Opis:

OPIS

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

*Obsługa urządzeń sklepowych w tym kasy fiskalnej

*Przygotowanie towaru do wyłożenie

*Dbanie o ekspozycję towaru oraz porządek na sklepie

*Doradztwo w sprzedaży produktów odpowiadające na potrzeby Klienta

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

*Zatrudnienia w ramach umowy zlecenie lub o pracę

*Systemu premiowego opartego na wynikach sklepu

*Szkoleń oraz możliwości awansu

CO UŁATWI CI REALIZACJĘ ZADAŃ?

*Umiejętność szybkiego uczenia się

*Otwartość na dynamikę i zmiany w codziennej pracy

*Odpowiedzialność za powierzone zadania i obowiązki

*Umiejętność pracy w zespole

*Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Klientem

*Gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz w weekendy

26 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Farma Goławice szuka młodej, uśmiechniętej osoby do pracy w małej gastronomi. Wymagania: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi. Wszystkiego Cię nauczymy.
6 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Nowy Dwór Mazowiecki

Opis:

Salon Belleza szuka stylistki paznokci

Oczekujemy:

  • Umiejętności wykonywania usług manicure i pedicure hybrydowego, pracy z żelem (przedłużanie i uzupełnianie paznokci)

    ...
rok temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Nowy Dwór Mazowiecki
4 500 zł 7 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Salon ARCHITEKTURA PAZURA Julia Blicharska szuka stylistki paznokci

Oczekujemy:
• Umiejętności wykonywania manicure oraz pedicure hybrydowego (praca z żelem jako dodatkowy atut)
• Mile widziana umiejętność zdobień ( ...
3 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Nowy Dwór Mazowiecki

Opis:

Oferujemy pracę dla Recepcjonistki

Opis stanowiska:

Poszukujemy energicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko recepcjonistki z naciskiem na aktywność w sprzedaży. Recepcjonistka będzie odpowiedzialna za przyjmowanie ...

16 dni temu